Nowa fala popularności kebabów w Olsztynie: Moda, która nie gaśnie

Restauracja Piri-Piri w Olsztynie, zlokalizowana przy ulicy Staszica, stała się nowym miejscem spotkań dla miłośników kebaba. Na jej otwarcie w mieście zjechały prawdziwe tłumy, a od tamtego czasu lokal cieszy się niemalejącą popularnością. Wydaje się, że olsztynianie po prostu pokochali smak kebaba serwowanego w tej restauracji.

Piri-Piri jest często pełne do ostatniego miejsca, co świadczy o jego niesłabnącej popularności. Restauracja poinformowała w swoich kanałach na mediach społecznościowych, że tylko w przeciągu jednego tygodnia udało im się sprzedać ponad 5000 kebabów! Jedna z klientek komentujących ten wynik na portalu społecznościowym stwierdziła, że mimo konieczności oczekiwania na swój posiłek przez około pół godziny, doświadczenie było warte każdej minuty i będzie wracać do Piri-Piri.

Restauracja ma 220 metrów kwadratowych powierzchni i jest największym lokalem należącym do tej sieci w całej Polsce. Niemniej jednak, rosnąca popularność tego miejsca w Olsztynie ma swoje konsekwencje. Wszystko przez niewystarczający parking obok lokalu.

Wielu klientów, którzy nie mogli znaleźć wolnego miejsca na wyznaczonym parkingu, decydowało się na pozostawienie swoich samochodów w dowolnym miejscu. Niestety, zdarzało się, że w wyniku takich działań dochodziło do niszczenia terenów zielonych w pobliżu restauracji.