Fenomenalny występ Bartka Królika w Poznaniu!

„Jeśli muzykę w sercu masz, nigdy nie będziesz sam” – te słowa wspólnie z Bartkiem Królikiem śpiewała poznańska publika podczas minionego festiwalu NEXT FEST.

 

Bartek Królik wystąpił w minioną sobotę na festiwalu NEXT FEST w Poznaniu. Wydarzenie było jednym z największych przedsięwzięć muzycznych w Wielkopolsce. W ciągu zaledwie trzech dni zorganizowano 120 koncertów, 7 konferencji oraz 3 warsztaty. W Poznaniu pojawiło się kilkaset artystów, managerów muzycznych, dziennikarzy, a także przedstawicieli wytwórni muzycznych.

Bartek Królik, który pochodzi z Mrągowa dał w Poznaniu niesamowity koncert. Podczas wydarzenia zaprezentowane zostały piosenki z nadchodzącej nowej płyty Artysty. W trakcie występu muzyk dosłownie porwał do wspólnego śpiewania całą publikę zgromadzoną na Dziedzińcu Zamkowym! Ludzie śpiewali i tańczyli razem z Królikiem. Swoim występem Artysta udowodnił, że wciąż ma się świetnie, a jego fani już nie mogą doczekać się na nadchodzący nowy krążek muzyczny.

Bartek Królik to jeden z najpopularniejszych muzyków w kraju. Ma na swoim koncie współpracę z największymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej. Współpracował z m.in. Agnieszką Chylińską, Edytą Górniak, Sistars, O.S.T.R., zespołem Bracia. Od wielu lat prężnie działa jako muzyk, producent muzyczny, kompozytor, piosenkarz, instrumentalista.