Inwestycja z perspektywą! Zagłosuj na projekty

Trwa konkurs „Inwestycja z Perspektywą”. Do konkursu zostało zgłoszonych siedem projektów z obszaru Warmii, Mazur oraz Powiśla. W wskazanym obszarze są wybierane inwestycje dofinansowane z Funduszy Europejskich. Organizowane przedsięwzięcie ma na celu promowanie różnych inwestycji, które zostały dofinansowane przez Unię Europejską.

Projekty z naszego regionu, które biorą udział w konkursie to: Rozwój zrównoważonego transportu publicznego w mieście Ełk, Urządzenie Nabrzeża Jeziora Gołdap, Budowa infrastruktury uzdrowiskowej w Lidzbarku Warmińskim, Budowa amfiteatru w Lidzbarku, Utworzenie Lubawskiego Centrum Aktywności Społecznej na Zamku Biskupów Chełmińskich w Lubawie, Przebudowa i rozbudowa hali widowiskowo-sportowej Urania w Olsztynie, Kompleks rekreacyjno-sportowy w Leśniewie.

Na projekty można głosować do 10 lutego 2023 roku. Wiadomo już, że laureatów konkursu poznamy w dniu 27 lutego 2023 roku. Organizatorem konkursu jest Serwis Samorządowy PAP. Przedsięwzięcie jest realizowane w ramach projektu pt. „Polityka Spójności w regionach”.