Stomil Olsztyn pozyskuje PZU jako głównego sponsora

Przyjmując piątek 13 jako szczęśliwy znak, Stomil Olsztyn z dumą ogłasza zawarcie umowy sponsorskiej z największym polskim ubezpieczycielem – PZU. Dla fanów Stomilu Olsztyn, ten dzień będzie teraz kojarzony z czymś pozytywnym.

Tomasz Żukowski, wiceprezes zarządu Stomilu Olsztyn, z entuzjazmem ogłosił, że PZU dołączyło do grona sponsorów klubu jako główny sponsor. Wyraził radość z powrotu PZU do roli mecenasa sportu w stolicy Warmii i Mazur.

Żukowski podkreślił, że nowe partnerstwo nie służy wyłącznie wsparciu profesjonalnej gry, ale przede wszystkim pomaga młodym ludziom, którzy trenują piłkę nożną i są przyszłością klubu. Przekazał swoje przekonanie o tym, że Olsztyn zasługuje na futbol na najwyższym poziomie, co potwierdziło niedzielne spotkanie z pełnym stadionem widzów.

Wiceprezes Stomilu Olsztyn zauważył również, że sukces nie przychodzi przypadkowo. W jego zdaniem za osiągnięcia klubu odpowiada wiele aspektów, takich jak ciężka praca, atrakcyjność marketingowa zespołu oraz jego rezultaty.

Polskie Zakłady Ubezpieczeń S.A. to jedna z największych instytucji finansowych w Polsce i regionie Europy Środkowo-Wschodniej. PZU dostarcza kompleksową ochronę ubezpieczeniową we wszystkich kluczowych obszarach życia prywatnego, publicznego i gospodarczego. To firma o najszerszej ofercie produktowej na polskim rynku ubezpieczeniowym.