Zarzuty w sprawie pobicia kobiety dla Michała A. i Magdaleny T. – Olsztyn

Michał A. i Magdalena T. zostali oskarżeni o zaangażowanie się w fizyczną napaść na kobietę, zgodnie z zarzutami przedstawionymi przez Prokuraturę Okręgową w Olsztynie. W przypadku Michała A., pojawił się dodatkowy zarzut – naruszenie nietykalności cielesnej ofiary.

Na początku złożone były tylko zarzuty dotyczące udziału Michała A. w pobiciu. Jednakże obecnie, dołączono do nich także zarzut naruszenia nietykalności cielesnej Pauliny C., która jest tą samą osobą pokrzywdzoną – informuje nas Daniel Brodowski, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Olsztynie.

Podkreśla on również, że na skutek tych oskarżeń, Michał A. będzie musiał odpowiedzieć za dwa odrębne czyny.

Pierwszy czyn, czyli pobicie, miało miejsce w jednym z mieszkań przy alei Niepodległości w Olsztynie. Drugi natomiast, polegający na naruszeniu nietykalności cielesnej, miał miejsce tego samego dnia, lecz na terenie Starego Miasta. Z przeprowadzonych dochodzeń wynika, że Michał A. uderzył otwartą ręką Paulinę C. w twarz – mówi Daniel Brodowski.

Z kolei Magdalena T., jest oskarżona o jeden czyn – udział w pobiciu, które miało miejsce w mieszkaniu przy alei Niepodległości w Olsztynie.